Drie voertuigen betrokken bij aanrijding op snelweg A7 tussen Groningen en Leek

Op de A7 tussen Groningen en Leek vond een botsing plaats waarbij drie auto's betrokken waren. Lees wat er tot nu toe bekend is.
Drie voertuigen betrokken bij aanrijding op snelweg A7 tussen Groningen en Leek

Op de snelweg A7 tussen Groningen en Leek heeft een aanrijding plaatsgevonden waarbij drie auto’s betrokken waren. Dit incident veroorzaakt mogelijk verkeershinder in dit deel van de provincie. Nadere details over de oorzaak en de eventuele slachtoffers zijn op dit moment nog niet bekend.

Situatie op de A7 na het ongeval

Een ongeval met meerdere voertuigen op een snelweg zorgt vaak voor filevorming en oponthoud. Bestuurders die op dat moment op de A7 reden of deze route willen gebruiken, kunnen te maken krijgen met verminderd doorrijden of zelfs stremmingen. Het is aan te raden alert te zijn op verkeersinformatie en indien mogelijk alternatieve routes te kiezen.

Wat kunt u doen bij een aanrijding op de snelweg?

Bij een botsing op de snelweg is het belangrijk om veiligheid voorop te stellen. Enkele aandachtspunten zijn:

  • Blijf kalm en zet de vier knipperlichten aan om andere weggebruikers te waarschuwen.
  • Controleer of er gewonden zijn en bel indien nodig direct het alarmnummer 112.
  • Wacht op hulpdiensten en volg hun instructies strikt op.
  • Probeer indien mogelijk uw voertuig veilig aan de kant van de weg te parkeren om de doorstroming niet verder te belemmeren.

De politie en hulpdiensten zijn doorgaans snel ter plekke om de situatie onder controle te krijgen en zo snel mogelijk het verkeer weer vrij te geven. Houd lokale nieuwsupdates in de gaten voor meer informatie over de oorzaak van het ongeval en eventuele gevolgen.